ماجرای دختری که صدای موسیقی را در موقع نماز خواندن کم نکرد و تبدیل به جانوری عجیب شد!(و ماجراهایی از این دست)

شاید باورکردنش سخت باشد اما افرادی وجود دارند که با دیدن تصاویری که بر روی اینترنت یا در نشریات خاصی تحت عنوان معجزات اسلام و الله منتشر میشوند متقاعد میشوند که الله حقیقت دارد و این «معجزات» نشانی بر حقانیت اسلام است. من واقعا نمیدانستم با این قضیه باید چگونه برخورد کرد، آیا باید آنرا به سخره گرفت یا تنها به ساده لوح بودن کسانی که از این راه به حقانیت اسلام پی میبرند تاسف خورد. اما به هرحال از آنجا که افراد بیشماری از من خواسته اند که پاسخی برای این دسته معجزات آماده کنم تصمیم بر آن گرفتم که توضیحاتی در این زمینه ارائه دهم، هرچند ممکن است این اباطیل اساساً ارزش وقت گذاشتن نداشته باشند اما برای مبارزه با خرافات متاسفانه باید تا این حد مسائل مضحک را نیز جدی گرفت.

در این نوشتار به چند مورد از این ادعاها خواهیم پرداخت و نشان خواهیم داد که تصاویر مشابهی برای
سایر ادیان نیز وجود دارد، لذا نمیتوان این اتفاقها را که تنها به دلیل خواسته اندیشی (توسل به نتیجه باور ) مسلمانان جدی گرفته شده اند جدی گرفت و آنها را سندی برای حقانیت اسلام دانست.

تصویر زیر تصویر دو گاو است که کلمه الله و محمد بر روی بدن آنها دیده میشود، البته اگر بخواهیم دقیق به این نقش ها نگاه کنیم واقعاً شبیه به الله و محمد نیستند و میتوان آنها را بصورت های دیگری نیز خواند، اما مسلمانان دوست دارند که این نوشته ها را آنگونه که دوست دارند بخوانند تا خرافات دینیشان تایید شده باشد.

اگر هدف الله با ایجاد این نقش ها واقعا فرستادن معجزه بوده است چرا او نقش ها را بصورت دقیقتر نیافریده است؟ آیا او اگر گونه ای جانوری مانند گونه ای از ماهیان را بصورتی می آفرید که عبارت لا اله الا الله روی آنها نقش میبست اتفاق بدی می افتاد؟ چرا الله هیچوقت کار خود را درست انجام نمیدهد؟

اما از این گذشته به سه مورد از یافته های مشابه در مورد سایر ادیان شرک آمیز و غیر سامی در زیر اشاره خواهد شد.

برای اینکه نشان دهیم این اتفاقها تنها معجزات اسلام نیستند شایسته است مثالهایی دیگر از سایر ادیان نیز ارائه شود تا بتوان دانست که این اتفاقها ممکن است در مورد بسیاری از ادیان بیافتد.ام (OM) هندو ها، یکی از علامتهای بسیار مقدس هندو ها است که نماینده قدرت برهمن از خدایان این دین است و آنرا میتوانید بر روی بدن یک گاو ببینید، هندوگرایی از دیدگاه مسلمانان تنها بت پرستی و شرک است، اگر آن تصاویر معجزات الله هستند، این تصاویر نیز معجزات برهمن است. برای اطلاعات بیشتر در مورد ام اینجا را کلیک کنید.

انخ (Ankh) یکی از مهمترین سمبل های الهی در میان باورهای مصریان در عهد فراعنه بوده است، این علامت را میتوان بر روی این خرچنگ نیز دید، آیا میتوان اینرا معجزه انخ نامید؟ برای اطلاعات بیشتر در مورد انخ اینجا را کلیک کنید.

تصویر مقابل نیز از معجزات خدای ثور (Thor) از خدایان اروپایی اسکاندیناوی است، نام او در رعد و برق دیده میشود. برای اطلاعات بیشتر راجع به ثور از اینجا دیدن کنید.

یینگ ینگ (Ying Yang) یکی از نشانهای مقدس چینیان است که ریشه در باورهای دینی کنفسیوس گرایی و تائوگرایی دارد در تصویر مقابل بر روی یک مارمولک (سوسمار) دیده میشود. برای اطلاعات بیشتر راجع به یینگ ینگ اینجا را کلیک کنید.

از تصویر زیر نیز بعنوان یکی از معجزات الله استفاده میشود، تصویر مقابل آن نیز توسط مسیحیان بعنوان معجزه مریم مقدس استفاهد میشود. البته معلوم نیست به چه دلیل این خانم باید مریم مقدس باشد، شاید تصویر جنیفر لوپز و یا آلیسیا سیلوستون مقدس باشد. در ضمن چرا مریم مقدس حجاب اسلامی را رعایت نکرده است؟

تصویر سمت چپ در زیر یکی دیگر از ادعاهایی است که اسلامگرایان معمولاً آز آن استفاده میکند. گفته میشود در این گوجه فرنگی عبارت لا اله الا الله و محمد رسول الله نوشته شده است. البته با چشم غیر مسلح نمیتوان واقعا این جمله را دید، مسلمانان آماده هستند تا هر خطوط کجی را بعنوان معجزه قبول کند. تصویر سمت راست نیز معجزه ای است که ما برای مسلمانان انتخاب کرده ایم، این معجزه پیامبر اسلام را در کنار عایشه بصورت سمبلیک نشان میدهد.

Tomato

تصویر زیر، یک کاکتوس است که به شکل الله دیده میشود، البته اینکه مسلمانان برخی از شاخه ها را بریده باشند تا این کاکتوس شبیه الله شود هیچ بعید نیست، اما تصویر سمت چپ معجزه دیگری است که پیامبر اسلام را در هنگام دیدن دختر بچه های 9 ساله بصورت سمبلیک نشان داده است، گزارش شده است آلت این کاکتوس به سمت قبله است.

به نظر می آید این تنها «معجزه» ای باشد که واقعا درست است. اما هیچ دلیلی وجود ندارد که این علی، علی ابن ابیطالب باشد، این مجعزه میتواند مربوط به زنده یاد علی دشتی، علی میر فطروس و یا دکتر علی سینا و یا هر علی دیگری باشد.

در  تصویر سمت چپ که مسلمانان ادعا میکنند در یک جنگل وجود دارد، اما نه آدرسی از آن جنگل داده شده است نه هیچ چیز دیگر، و تنها میتواند یک نقاشی آب و روغن باشد  معجزه ای دیده میشود. تصویر سمت راست نیز معجزه ای طبیعی است که در آن یک آلت طبیعی به سمت الله گرفته شده است. تصویر سمت راست از معجزات کفار است.

تصویر سمت چپ، یک درخت است که رسم تعظیم به سمت عربستان را که مسلمانان 17 بار در روز انجام میدهند تکرار میکند، این تصویر از تصاویر بسیار معروفی است که مسلمانان با آن به شستشوی مغزی مردم میپردازند، تصویر سمت چپ نیز یکی دیگر از معجزات الله است، شرم بر الله که اینگونه معجزات مستهجن را در دید عموم گذاشته است. تصویر زیرین سمت راست نیست عکس العملی طبیعی است از طرف یک درخت، این دست نیز به سمت قبله گرفته شده است.

تصویر زیر در برخی از سایت های اینترنتی منتشر شده است که ادعا میشود روی سر این نوزاد کلمه لا اله الا الله دیده میشود، البته کوچک بودن این تصویر به این دلیل است که کسی نتواند درستی این ادعا را سنجش کند.

اما تصویر مقابل عکس العمل کودکی خردگرا به پدرش است، در حالی که پدرش میخواست در گوش او پس از تولد اذان بخواند.

 

یکی از «معجزات» دیگر اسلام که در سایتهای اینترنتی مسلمانان و حتی بر روی اعلامیه هایی که در شهر ها پخش شده بود این بود که در هلند یک مادر مسلمان از دخترش میخواهد که در هنگامی که او نماز میخواند صدای موسیقی را کم کند و از آنجا که دختر به این حرف گوش نمیکند ناگهان آتش گرفته و مادر بر روی او پتویی می افکند. بعد از اینکه مادر پتو را برمیدارد دختر به جانوری که در تصویر مقابل میبینید تبدیل شده بود.

ااین خبر که در خبرگزاری رسمی آفتاب نیز انتشار یافته بود اما مدیران این خبرگزاری آنرا حذف کردند، در واقع توسط یک سایت ترکیه ای برای نخستین بار انتشار یافته بود، که بعدها معلوم شد این تصویر از مجموعه مجسمه های یک هنرمند مجسمه ساز برداشته شده است. تصاویر سایر جانوران خیالی که او ساخته است را در زیر میتوانید ببینید.

 

برخی از اسلامگرایان با دیدن این ادعاها ژستی خردمندانه به خود میگیرند و میگویند اینها خرافات مردم است و ما نیز به آنها میخندیم، تو گویی میخواهند بگویند ما نیز اندکی از عقلانیت و خرد برخورداریم، این در حالی است که تبدیل شدن انسانها به میمون در قرآن نیز ذکر شده است و انسانی که از سلامت مغزی برخوردار باشد محال است این اباطیل را قبول کند.

سوره بقره آیه 65 و 66

وَلَقَدْ عَلِمْتُمُ الَّذِينَ اعْتَدَواْ مِنكُمْ فِي السَّبْتِ فَقُلْنَا لَهُمْ كُونُواْ قِرَدَةً خَاسِئِينَ؛ فَجَعَلْنَاهَا نَكَالاً لِّمَا بَيْنَ يَدَيْهَا وَمَا خَلْفَهَا وَمَوْعِظَةً لِّلْمُتَّقِينَ.

و شناخته ايد آن گروه را که در آن روز شنبه از حد خود تجاوز کردند ، پس به آنها خطاب کرديم : بوزينگانی خوار و خاموش گرديد؛ و آنها را عبرت معاصران و آيندگان و اندرزی برای پرهيزگاران گردانيديم.

ااما حال که حماقت مذهبیون اینقدر وافر است چرا نباید از این حماقت در راه مثبت استفاده کرد؟من شخصی را میشناختم که یک مسلمان بسیار مذهبی بود و به سکولاریسم و دموکراسی و حقوق بشر بسیار بد و بیراه میگفت، روزی به او گفتم این کارها آخر و عاقبت خوبی  ندارد، اما او به حرف من گوش نکرد، بعد از مدتی دریافتم که او تبدیل به یک میمونی که شباهت به رئیس جمهور مردمی حکومت اسلامی دارد شده است.

با پخش کردن این شایعه و تصویر به مردم فهمانید که اگر بدنبال دموکراسی نباشند ممکن است آنها نیز به اینگونه جانورانی تبدیل شوند و سند آن هم در قرآن است.

یک نکته ای که نباید هیچگاه آنرا فراموش کرد این است که انسانهای مذهبی انسانهایی بسیار دروغگو هستند و برای پیشرفت اباطیل دینیشان حاضر به گفتن هر دروغی هستند. لذا با ادعاهای آنها باید با احتیاط تمام برخورد کرد.

چند فیلم دیگر که با هدف تحمیق مردم تهییه شده اند و توسط اسلامگرایان پخش شده اند را میتوانید از بخش طنز تارنمای زندیق دریافت کنید.

شمایل حضرت ابو الفضل العباس

گاوی که یا حسین میگوید

منابع تصاویر +، +

Advertisements
این نوشته در Uncategorized ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

21 پاسخ برای ماجرای دختری که صدای موسیقی را در موقع نماز خواندن کم نکرد و تبدیل به جانوری عجیب شد!(و ماجراهایی از این دست)

 1. mike :گفت

  خريت نه تنها علف خوردن است.

 2. shnekey :گفت

  جناب،در این که عده ای هستند که با ایکارها کاسبی میکنند و از پاکی و سادگی مردم سو استفاده میکنندفبا شما کاملا موافق هستم.با کمال تاسف اینگونه موارد در کشور ما بسیار مشاهده شده،(از جمله عکس امام تو ماهه) و از این قبیل.اما لطفا دین اسلام را نمیتوان با این مسائل آلوده کرد.مشکل اصلی اسلام نیست بلکه برداشتها و باورهای غلط مردم است که همانطور که گفتم نه تنها در کشور ما بلکه در بساری از کشورها مشاهده میشود و از این را کاسبی و تجارت میشود اگر شما یه هندوستان بروید صحنه هایی مشاهده خواهید کرد که مردم ما در برابر آنها 100-200 سال از آنها جلوتر هستند.به نظر من حتی با کشتار روز عاشورا و شهدای آنروز نیز کاسبی میشود.

 3. مهرداد :گفت

  بسیار بسیار جالب و کوبنده نوشتی دمت گرم

 4. shahab :گفت

  din chizi joz yek ravesh barayeh residan be maghsad nist. ama motasefaneh baziha mesl bacheha hamisheh donbal shobadeh bazi hastand. mesl ghavanin sakht rizai ke molaem bayad ba dastan va jok be ma migoft. ama dar in mian kaj fahmi va bishoree jame kasiri az mardam dalil bar tohin be digaran nist hata agar yek nafar bashand. hich ejbari dar hich dini nist. gozashtan az khorafat va residan be yaghin har hizi yek marhaleh az kamal ast agar shoma tavanest , afarin komak kon dogaran ham mesl shoma az in tapeh bala beravand va donya ra az yek pele balatar bebinand. maskhareh kardan kasani ke dar jahl hastnd tanha esrareshan dar bodan dar jahleshan ra tashdid mikonand. shayad vaghee tarin din dadan agahee be mardom bashad anham ba eshgh na ba nekhvat.

 5. سهیل :گفت

  برادر من این که نشد نوشتن.
  مطالبت رو سعی کن یا طنز باشه یا پژوهش واقعی.شما هم که داری کار اینا رو میکنی!

 6. Rau :گفت

  ایول حال کردم
  مرگ بر خرافات دینی

 7. pasargad :گفت

  aval az hame begam aksaton baz nmishe
  2 enke age ye ede bala nesbat ahmagh hastan shoma khodetam bokoshi dar jahle khodeshon baghi mimonan pas ziyad khodetono azab nadin ke dorost shodani nist

 8. mohsen :گفت

  پسر معجزات تو خیلی منطقی تر بنظر میرسه مخصوصا معجزه ی کاکتوس!

 9. as65 :گفت

  baba az in khorafat dast bardarid gharn20 hanozam donbalh roy in khorafatin

 10. ابراهیم :گفت

  هرکس این متن رابخواند در آن دنیا به شکل بوزینه ای کریه المنظر محشور خواهد شد، از جمله خود بنده! انشاا… همه باهم!

 11. مهرزاد :گفت

  ایول، خیلی‌ باحال بود. کلی‌ خندیدیم.

 12. guest :گفت

  albate araan gharne 21 hastiim dooste man ke tayeede moakkadi bar farmaayeshe shomast. zemnan ba aghaye Soheil movafegham. man nafahmidam ke neveshtehaaye toro jeddi begiram yaaa shookhi

 13. یکی دیگه :گفت

  سلام خوب بود .
  ولي براي موضوعات سخت تري هم سوژه دارم که اميدو.ارم بتوني يه پست به اون اختصاص بدي
  1 – حافظ شدن کل قرآن به صورت يهويي توسط کربلايي کاظم (فيلمي که ايشون به يهويي حافظ شدن اقرار ميکنه توي اينترنت هست .) مسلمونا براي اين حتي کتاب هم نوشتن ! انگار قضيه پيچيده تر از کاکتوسه
  2- عکسي از ماه که ميگويند که توسط ناسا گرفته شده و از شق القمر محمد خبر ميده !
  3- امامزاده علي اصغر در حوالي قزوين که روز عاشورا مدتهاست (دهها سال) که روز عاشورا خون ازش مي آد چه کلکي تو کاره؟
  و خيلي خرافات ديگه که روز بروز براي هر کسي که ميميره درست ميکنن و مردم از ته جان به اون معتقدند !مثل معجزاتي که به تازگي براي مجتهدي نوشته اند (خيلي هم بعضي هاش خنده داره ) اميدو.ارم مردم رو روشن کنيد
  راستي اين دختره که ميمون شده بود رو فک کنم توي روزنامه ايران چاپ کرده بودن و مردم شهر ما ساده اين خبر رو کپي و پخش مي کردن اميدوارم با پست هاي کوبنده شما اونا هم روشن بشن

 14. پاندا :گفت

  ولی اون حضرت محمد با عایشه از همه تیکه تر بود!

 15. بازتاب: بررسی یکی از معجزات قرآن(امان از برخی مسلمانان شیاد که برای ساختن معجزه به کودک نوزادشان هم رحم نمی کنند) | zandigh

 16. بازتاب: بررسی یکی از معجزات قرآن(امان از برخی مسلمانان شیاد که برای ساختن معجزه به کودک نوزادشان هم رحم نمی کنند) | zandigh

 17. محمد :گفت

  دنبال اسلام واقعي ميگرديد. اسلام واقعي اي هموني هست كه توي قرآن هست و امروز افراد كمي واقف و عالم به اون هستن. ميتونم آيت الله صانعي, آيت الله دستغيب و علامه حسن زاده آملي رو بهتون معرفي كنم. اگر راست ميگيد و دنبال اسلام واقعي هستيد بريد ببينيد كه پيروان اصلي اسلام چه سيرتي دارند. نه اينكه حرفهاي يه مشت آخوندك از همه جا بي خبر رو بگيريد و بگيد چون اينا نميدونن اسلام واقعي چيه پس كي ميدونه.
  چون مردم اسلام رو پيدا نكردن (دلشون نخواست) به خرافه روي آوردن. وگرنه دين حقيقت چيزي غير از همين رفتار و كردار آقاياني كه گفتم نيست.

  • سجاد :گفت

   موافقم. به نظر من هر کس برای تصمیم گیری باید نظرات طرف های مختلف رو جویا بشه. بعد یک جبهه ی خاص رو انتخاب کنه. الآن طوری شده که خیلیا یک طرفه به قاضی میرن.
   در مورد مطلب هم خیلی جالب بود و نکات خیلی خوبی رو در قالب طنز گفته شده بود. فقط عکس ها باز نمیشه از دیدن معجزات بی بهره موندیم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s