در پی بازگشت ظفرمندانه دکتر احمدی نژاد از سازمان ملل, سوره عنتر نازل شد!

ahmadi

(1) ارایت کیف خلقت میمونا و اتلبسه بالکاپشن و جعلناه الرِئیس الجمهورکم؟ لعل تعتبرون

آيا نديدي چگونه ميموني را آفريديم و بر او كاپشن پوشانيديم و رئيس جمهورتان قرار داديم؟ باشد كه عبرت گيريد .
(2) و آنگاه که این [عنتر] را بر شما نازل کردیم و شما گفتید این همان عنتر موعود از طرف خداوند است و با آن بلایای فراوانی بر شما فرو فرستادیم چرا که در این [عنتر] پند هایی باشد که در آن [شاه] نبود و ما اینچنین گوسپندان را آدم میکنیم و این از اعجاز خداوند است .
(3) و کافران بدانند که ما خچک های آنان را با این [عنتر] پاره کرده ایم و این [موضوع] همان وعده خداوند در نسخه قبلی تازینامه میباشد باشد که پند بگیرید .
(4) پس ما با این [عنتر] شما را برای ورود به بهشت موعود آماده میسازیم و با کشاندن کشورتان به دوران بربریت آن [کشورتان] را مانند بهشت عاری از هرگونه لوله کشی و نشانه های تمدن های بشری میسازیم زیرا خداوند دانای حکیم است .
(5) و ای ایمان آورندگان بدانید که ما تقوی پیشگان را در بهشت موعود میچپانیم و ناباوران به روز جزا را تا ابد در جهنم سوزان به سخت ترین عذاب ها مجازات میکنیم زیرا خداوند بخشنده و مهربان است !
(6) پس ای اهل کتاب بدانید که این [عنتر] را فرو فرستادیم تا نشانه های بسیار از قدرت خودمان بر شما روشن سازیم تا بلکه پند گیرید .
(7) همانا این [عنتر] وظیفه دارد تمام خوشی ها را از شما بگیرد تا قدر عافیت را بدانید ، پس کدام یک از نعمت های پروردگارتان را انکار میکنید ؟
(8) قسم به این [عنتر] که ما حال همه شما را در روز جزاء میگیریم همان طور که در زندگی مادی شما با نازل کردند این [عنتر] گرفتیم باشد که از خدا بترسید .
(9) و تمام اقوام بشر بدانند که هیچ چیز نیست که خداوند بدان آگاه نباشد مگر اعمال این [عنتر] چرا که اینچنین آفریده شده است و این است توان پروردگارتان و در آن پند های فراوان برای شما قرار داد تا از آن پند بگیرید .
(10) پس ای باورمندان به این کتاب [ تازینامه نگارش قرن 21] بدانید که هر آنچه ما انجام میدهیم شما را شگفت زده میکنید و راز قدرت ما در این [عنتر] است .
(11) و کافران میگویند اینان کلام و عمل خدا نیست پس اگر میتوانید مانند این [عنتر] بوجود آورید .
(12) و آنگاه که این [عنتر] را نه تنها از میان شما [انسان ها] انتخاب نکردیم بلکه از میان آنان [حیوانات] هم نتوانستیم انتخاب کنیم چون خداوند دانای حکیم است .
(13) پس میپرسند چگونه است که باز تو [خداوند] را رد میکنند با اینکه نشانه های بسیار تنها در این [عنتر] برایشان فرو فرستادی ؟
(14) پس ای عنتر به آنان بگو : بداینید که آنان [خردمندان] از عقل بهره میجویند و نه مانند شما [باورمندان] گوسپند وارانه هر چه ما بر ایشان [باورمندان] فرو میفرستیم میپذیرند پس باشد که آنان [خردمندان] همواره در جهنم سوزان عذاب شوند چون خداوند بخشنده و مهربان است .

منبع:

http://www.tazinameh.com

Advertisements
این نوشته در Uncategorized ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s